Dagbok

Stallets dagbok

Lugn träningsdag där de vi red endast tränade på rakbanan eftersom dirttracken var stängd. Imorgon däremot är det träning som vanligt igen och vi kommer fortsätta att börja tidigare på morgonen så länge den här värmen håller i sig. 
Även morgondagens startboxträning har tidsändrats, normalt sett så är den kl 10-12, men är nu ändrad till kl 8-10, mycket bra tänkt!
Imorgon tänkte jag också göra en bilduppdatering här på sidan, det var länge sedan.

Aktuellt

  • Vill du veta mer? +

    Nu är den sista andelen såld i våra nyinköpta irländska hästar. Men det kommer nya chanser framöver att vara med som delägare och kanske också hänga med på auktionsresa vid inköpen om man tycker det är roligt. Det har varit väldigt lyckat och populärt att vara med och titta ut de hästar vi köper in, hänga med i processen redan från början.
    Är du intresserad eller vill ha mer info?

    Välkommen att kontakta Caroline via e-post eller telefon för ytterligare information.

    Läs mer             Kontakta oss

  • 1
  • "Hos oss är det viktigt att alla känner sig delaktiga. Att ägarna får information om sina hästar är A och O"
    Caroline Malmborg Tränare
  • 1